Informování zákazníků

Pro úspěšné a efektivní provozování rezervačního systému je důležité, aby o něm Vaši zákazníci věděli. Proto nezapomeňte informovat své zákazníky, že jej používáte a jak jim usnadní využívání Vašich služeb. Uvidíte, že si na to hned zvyknou a Vy budete mít konečně dostatek času na svou práci!

Říct jim to můžete pomocí různých kanálů. Tím základním je samozřejmě přímo u Vás na pracovišti, a to pomocí nálepky, banneru, apod. Dalším kanálem je pak například Facebook, e-mail, SMS. A pokud máte vlastní webové stránky, požádejte svého správce stránky, a ten informaci o systému reenio napíše i tam. Na Facebook stačí do příspěvku zkopírovat níže uvedený vzor, upravit odkaz, přidat vhodný obrázek, který bude ilustrovat Vaše služby, a už můžete jen očekávat nové zákazníky. Jako první doporučujeme vložit samotný odkaz - Facebook si následně načte informaci o stránce a umožní na ni přímo odkázat.

Obrázek ke stažení

Ukázka možného textu pro e-mail/newsletter

Krásný den,
jako našeho věrného klienta Vás informujeme o změně v rezervacích. Nebojte, je to úplně jednoduché! Stále nám můžete zavolat, jako doposud, ale pro větší pohodlí a vyšší rychlost jsme pro Vás spustili interaktivní rezervační systém reenio.
Ten najdete na adrese http://... (zde doplníte odkaz na rezervační stránku, kterou zvolíte v nastavení systému).
Provést rezervaci je hračka. Jen si vyberete den a čas (případně konkrétní službum místo nebo pracovníka) a vyplníte údaje o sobě, a je to!
Uložte si naši stránku do oblíbených a budete mít naše služby stále po ruce.
Rádi Vám s tím v začátcích pomůžeme, pokud si nebudete vědět rady, ozvěte se nám.
Děkujeme a těšíme se na Vaše rezervace.
Vaše, jméno firmy.

Ukázka možného textu pro Facebook příspěvek

Důležitá novinka. Změnili jsme pro Vás možnost rezervace! Stále nám můžete zavolat, jako doposud, ale pro Vaše větší pohodlí a vyšší rychlost jsme pro Vás spustili interaktivní rezervační systém @reenio.system. Ten najdete na http://... (zde doplníte odkaz na rezervační stránku, kterou sami zvolíte). Neváhejte a rezervujte s k nám on-line.